Krása s nerezovým zábradlím


Kto by už nechcel mať doma nádherné zábradlie na schodisku, ktoré doplní celkový dojem vášho rodinného domu a celkovej rodinnej atmosféry? No asi každý z vás. Schodisko s nádherným zábradlím je už taká tradícia. Samotné schodisko bez zábradlia si už ani nevieme predstaviť. Veľmi vkusným a moderným je práve zábradlie z nerezu.  Aj starostlivosť je oňho takmer nulová. Posúďte sami. Samozrejme na každé jedno schodisko si budete musieť priplatiť za cenu zábradlia na mieru. Ak máte schodisko netradičného tvaru, o to viac nechajte celú výrobu zábradlia na odborníkov, ktorí vám ušijú zábradlie presne podľa vašich želaní a prianí. Aj montáž nechajte na odborníkov. Áno cena bude vyššia, ale o to budete mať krajšie a bezpečnejšie  vaše schodisko. Schodisko dodá domu úplne iný pohľad, čo ocenia i vaše návštevy a rodinný príslušníci.

 

Nerezové zábradlie Lmmont je moderným a estetickým prvkom rodinných domov, budov, obchodných centier a bytových komplexov. Nerezové zábradlie sa vyznačuje dlhou životnosťou a zachovaním svojho pôvodného stavu a vzhľadu. Esteticky navrhnuté zábradlie pozdvihne celkový vzhľad schodiska či už v exteriéri alebo interiéri.

 

nerezove-zabradlie

Zábradlie z nerezu

Ak hľadáte nadčasovosť, kvalitné prevedenie a takmer žiadnu údržbu, nerezové zábradlie je ideálnym riešením. Zábradlie z nerezovej ocele ponúka množstvo prevedení, tvarov, výplní a madiel. Nerezové zábradlie je možné kombinovať so sklom, drevom alebo inými materiálmi. Moderný dizajn, ktorý nerezové zábradlie spĺňa, sa bude dokonale vynímať v moderných domoch, bytoch alebo obchodných komplexoch.

 

zabradlie z nerezu

Nerezové zábradlia a ich montáž

Nerezové zábradlia vyrábame na mieru podľa želaní a potrieb zákazníka a to od prvotných návrhov, cez výrobu až po finálnu montáž. Základom zábradlia je stĺpik, ktorý môže mať rôzne varianty – hranatý, guľatý. Horné držadlo môžete mať tiež množstvo podôb – z nerezovej ocele, drevené alebo iné. Obľúbenou kombináciou zábradlia je nerez – sklo, ktoré sa dá zvoliť napr. mliečne, tmavé, číre, s ornamentmi.