Darujte potešenie nielen pre oči, ale aj chuťové zmysly.

Ak vám už skutočne nenapadá žiadna idea, čím niekoho obdarovať, najmä takého človeka, ktorého v podstate dobre nepoznáte – ako kolega, šéf, obchodný partner – v tomto prípade môže byť darčekový kôš tá najlepšia voľba. Jedlo je darček, ktorým viac menej nič nepokazíte. Každý predsa jedlo akéhokoľvek druhu potrebuje, takže tento darček by mal následne byť maximálne využiteľný. Jediné riziko, ktoré musíte podstúpiť, je trafiť sa do vkusu obdarovaného, najmä čo sa týka jeho chuťových preferencií. Ale to nevadí. Darčekový kôš býva zložený z minimálne jednej potraviny, takže je tam veľká šanca, že majiteľ si aspoň v niečom príde na svoje. Darčekový kôš nemusíte zostavovať sami. Darčekový kôš z internetového obchodu Svet chutí objednáte online a o zvyšok bude postarané. Od prípravy, naaranžovania, až po donášku priamo na vopred zvolenú adresu. Darčekový kôš od Svet chutí je dokonca výnimočný v tom, že obsahuje iba samé zdravé veci. Farmárske delikatesy, ktoré potešia každého gurmána a tiež zdravé biopotraviny.

Bio

Takto obdarovaného človeka na jednej strane potešíte a zároveň na strane druhej podporíte aj jeho zdravie. V darčekovom koši Svet chutí nájdete produkty, ktoré bio obchod sám predáva. Môžete si vybrať z ponuky tematicky ladených košov. Napríklad darčekový kôš „Cesta okolo sveta“ obsahuje kvalitné exotické chuťovky, ktoré len tak v bežných obchodoch nekúpite.

Kos

Okrem iného je jeho súčasťou aj falafel, vodné gaštany, koreniaca zmes z Tuniska harissa alebo kashta, syrová delikatesa z Blízkeho východu. A čo tak darčekový kôš „Gurmán francúzsky“? Nechajte svojho obdarovaného precítiť chuť Francúzska a takto sa prostredníctvom svojich chuťových pohárikov premiestniť na krátku gurmánsku dovolenku u neho doma. K tomu vínko podľa ponuky a dokonalý gastronomický zážitok je zaručený. V ponuke sú aj mnohé iné tematicky ladené darčekové koše ako napríklad bezlepkový, raw, paleo variant alebo darčekový kôš pre muža, ženu a dieťa. Je naozaj z čoho vyberať.

Posted in Nezařazené