Náušnice, s ktorými zažiarite

Svadba vyžaduje veľké množstvo plánov, ktoré nie je ľahké uskutočniť. Naplánovať každý jeden detail, čo sa týka tejto svadobnej prípravy, má väčšinou na starosti nevesta. Môže tieto úlohy zadeliť aj svojim družičkám – kamarátkam, prípadne poveriť iných členov rodiny, aby sa podieľali na príprave tejto krásnej udalosti. No, svoju vizáž by mala budúca nevesta konzultovať len sama so sebou, pretože práve ona musí byť so sebou spokojná, čo najviac to ide. A potom sa bude páčiť aj ostatným. Treba vybrať svadobné šaty, šperky, topánky, topánky na prezutie, prípadne na fotenie, slnečník, dáždnik, podväzok, kyticu a iné doplnky, ktoré patria k vizáži nevesty.

wedding-725432_1280

A z tých šperkov sa najviac k bielej farbe svadobných šiat hodia strieborné náušnice. Zlato by pokazilo celkový dojem z nežnej bielej farby, ktorá symbolizuje čistotu nevesty. Teda v minulosti sa to charakterizovalo ako panenská čistota – sexuálne. No, dnes to už tak nie je, pretože väčšia párov žije v jednej domácnosti skôr ako sa zoberú. Ale nevesta by aj napriek tomu mala symbolizovať takú nežnosť, lásku a jemnosť. Malo by z nej vyžarovať, že je to ešte len nežné dievčatko, ktoré sa v dnešný deň zmení na ženu. Na mladomanželku a všetci sa prišli pozrieť na tento úžasný prerod z nevesty na manželku.

earrings-2593350_1920

Striebro je teda najvhodnejším kovom, ktorý by mal zdobiť nevestu. Zlato je príliš výrazné a mohutné a môže pôsobiť nepríjemným priam až môže pokaziť celý dojem z nastajlovanej nevesty. Jemnosť, nežnosť a jednoduchosť by mali sálať z danej ženy. Strieborné doplnky toto výborne spĺňajú a sú perfektným predpokladom na úspech tejto stratégie. Ženy by nemali zabúdať, že v jednoduchosti je krása a preto by mohli voliť práve takéto strieborné doplnky častejšie. Zlato má síce nejakú hodnotu, no striebro je jemnejšie a decentnejšie, pričom dokáže zvýrazniť podstatu samotnej ženy. A nie zatieniť jej hodnotu.