Kilá dole rýchlo a účinne

Vždy som mala pocit, že som menejcenná. Neviem, prečo som to tak cítila, pretože som nikdy nebola vychovávaná tak, že som niečo menej ako ostatní ľudia. Ale proste, keď má človek nedostatok sebavedomia, musí sa to niekde prejaviť. A ja som teda nebola ten typ sebavedomej ženy, ktorá sa cíti dobre vo svojom tele. Keď som bola mladšia, bola som veľmi maličká a keď som bola staršia, zase som mala vyrážky. A keď môj vek už dosiahol maximum, vedela som, že budem mať problémy aj s váhou. Vtedy mi bolo jasné, že musím niečo urobiť. A že sa nesmiem ničím až tak trápiť. Človek však musí vedieť, čo je pre nich dobré.

metr

VIETE, ČO JE PRE VÁS NAJLEPŠIE?
Ja som vždy mala pocit, že mám v tomto jasno. Ale pravdou je, že som z toho bola naozaj zmätená. Chcela som vyzerať dobre, no vedela som, že toho budem musieť obetovať veľmi veľa a s tým som teda stotožnená nebola. Chudnutie predsa je obeta a inak to už ani nemôže byť. Preto som vedela, že sa musím nejaký spôsobom prinútiť alebo nájsť vhodné riešenie, vďaka ktorému budem mať jasno v tom, ako schudnem. Alebo proste v tom, ako schudnúť bez toho, aby som týrala svoje telo. Ale bolo to naozaj veľmi ťažké.

zdravé jídlo

CHUDNUTIE, KTORÉ PROSTE NEBOLÍ
Našla som si na internete úžasný spôsob, ktorý odporučali aj lekári. A bola to hlavne proteinova dieta. Vďaka nej som schudla neuveriteľne rýchlo, ale aj účinne. A to som teda nemala pocit, že by som sa až tak príliš prepínala a robila viac, ako je v skutočnosti potrebné. Dávala som si pozor, to nebudem klamať. Ale nedržala som hladovku. A myslím si, že to je najlepšie, čo som mohla urobiť. Aspoň môžem byť vďačná za všetko, čo mám. A konečne sa cítim dobre vo svojom vlastnom tele. A to je niečo, čo vám skutočne nikto nedá. To musíte cítiť samy v sebe a pre ženy je to vážne veľmi ťažké. Takto som sa to však naučila a som za to vďačná.