Relax tela aj duše

Masáže prostaty sú klasikou, ktorú muži milujú. Jedná sa o masáže erotického charakteru, na ktoré mnoho pánov nedá dopustiť a obľúbili si ich. Takéto masáže so sebou preukázateľne prinášajú množstvo zdravotných benefitov a sú skvelou prevenciou voči nepríjemným ochoreniam, ktoré postihujú mužskú časť populácie. Reč je napríklad o nepríjemnej zväčšenej prostate. Vdaka týmto masážam máte možnosť zažiť neopakovateľné dobrodružstvo sexuálneho charakteru, na ktoré sa len tak nezabúda. Na tento typ masáže je potrebné objednať sa minimálne hodinu vopred, aby stihol personál tantrického masážneho salóna pripraviť všetko potrebné pre vašu návštevu.

relax

Pridajte sa aj vy k množstvu spokojných zákazníkov, ktorí si služby tantrických masážnych salónov nevedia vynachváliť. Masáže pochádzajú zo starovekej Indie a odhaduje sa, že samotné tantrické masáže tu boli medzi nami už niekoľko tisícročí, avšak boli držané v tajnosti. Ľudia v starovekej Indii totiž verili, že prostredníctvom týchto masáží sa dokážu dostať k bohu veľmi blízko a toto tajomstvo a zasvätenie sa do jednotlivých tantrických rituálov mohlo medzi sebou zdieľať veľmi málo ľudí, ktorí boli v úvodzovkách bohom vyvolení.

relax

Samotné masáže majú hlboký duchovný a očistný charakter rovnako ako všetky tantrické či erotické masáže vykonávané profesionálkami v tantrických masážnych zariadeniach. Samozrejmosťou je, že klientovo fyzické telo bude počas programu uspokojené prostredníctvom dotykov a pohybov mladej masérky, avšak toto nie je hlavnou náplňou tantrického masážneho programu. Pokiaľ ste sa nikdy predtým podobného programu nezúčastnili, je len vo vašom záujme informovať sa o všetkých potrebných pravidlách i o tom, kam siahajú vaše hranice aj hranice vašej masérky. Masážne salóny sú otvorené takmer nepretržite do neskorých nočných hodín.