Uznávaná cyklická ketodiéta

Každý z nás určite aspoň raz v živote vyskúšal redukčnú diétu. Jej výsledky Vás zrejme potešili. Ide o to, ako nadlho. Organizmus si spravidla po ukončení diéty opätovne vytvára tukové zásoby a dostavuje sa tzv. „jo-jo“ efekt. Opätovne priberáte a cítite sa nezdravo.

Cyklická ketogénna diéta je jedinečné a výnimočná. Je to patentovaná diéta, ktorá zabezpečí trvalé schudnutie a udržanie si vytúženej postavy. Pretože priznajme si, byť štíhly, zdravý a vo forme je dnes nevyhnutné.

diet-617756_640

Pri nadváhe je náš organizmus vystavený nadmiernej záťaží, naše kĺby sa rýchlo opotrebujú a psychika je zaťažená depresívnymi myšlienkami.

Spoznať ten úžasný a hlavne trvalý pocit po keto diéte určite stojí za to. Jej výsledky sú podporené odborníkmi na zdravú výživu a výživovými terapeutmi.

Jej výnimočnosť spočíva takisto vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z teórie prirodzeného fyziologického stavu – ketózy, ktorá nastane, keď telo prijíma viac bielkovín a menej tukov a cukrov. V tomto štádiu sa v tele vytvoria tzv. keto látky, ktoré sú pre neho zdrojom energie. Vytvorené sú z našich tukových zásob, čo znamená, že pri chudnutí najskôr spaľujeme tuky.

diet-3117938_640

Pri bežných redukčných diétach dochádza vždy najprv k úbytku svalstva až potom k spaľovaniu tukových zásob. Preto je naša postava po schudnutí ochabnutá a nie vždy pekná.

Naopak pri ketodiéte svalstvo ostáva a spaľujú sa tuky. Postava sa formuje a ostáva dlhodobo stabilná.

Celý priebeh diéty je v spolupráci s odborníkmi. Tí Vám vypracujú kompletný postup a priebeh celej diéty. Samotná diéta prebieha v niekoľkých fázach. Všetky sú postavené na vedeckom základe a ku každej z nich sú dané presné odporúčania.

Základom je samozrejme pitný režim, veľa zeleniny a ovocia, bielkovín a aktívny pohyb.

Už v prvých štádiach uvidíte výsledky. Určite Vás povzbudia a nasmerujú. S celkovým efektom budete nadmieru spokojní.