Váš svadobný deň vo forme netradičného svadobného oznámenia

Cítite už pomaly vo vzduchu radostné napätie, očakávanie a riešite svadobné prípravy. Od šiat, vhodného výberu miesta obradu, pohostenia a oznámenia celej udalosti okoliu.

Oznámenia svadobné Vám v tom pomôžu. Svojím dokonalým servisom Vám ponúknu veľa možností ako oznámiť svadobným hosťom, že budete svoji.

Všetko sa začína Vašou predstavou a nápadom. Ten spolu s odborníkmi prediskutujete a výslednú formu schválite a zadáte do tlače. Váš nápad a celkové prevedenie svadobného oznámenia veľa napovie o Vás a Vašom vzťahu. Na výber máte netradičné oznámenia napríklad s Vašou fotografiou, úryvkom Vašej pesničky, poézie alebo spomienkou v akomkoľvek prevedení. Takéto svadobné oznámenie bude po čase aj pre Vás vzácne a pripomenie Vám netradičné okamihy.

wedding-invitation-3564629_640

V ponuke sú napríklad oznámenia s folklórnou tematikou, ktoré sú dnes veľmi populárne.

Oznámenia svadobné Vám ponúknu na výber typ písma, farebné prevedenie, grafické prvky, typ papiera a celkové vyhotovenie pozvánky. Tento grafický návrh si spolu s odborníkmi schválite, vyjadríte k nemu svoje pripomienky, až potom sa pozvánky vytlačia.

Elegantná forma svadobných oznámení je často vkladaná do obálok. Tie korešpondujú prevedením s pozvánkou a dávajú svadobným oznámeniam punc elegancie.

Dnes nie sú výnimočné ani svadobné oznámenia s drobnou karikatúrou. Ich vkusné prevedenie Vám odborníci takisto poradia a zladia so štýlom obradu a Vašimi osobnosťami.

Rovnako vkusne pôsobia aj menovky, pozvánky k stolu, etikety na fľaše a na výslužky.

V ponuke nájdete rôzne formáty papiera na ktoré môžu byť oznámenia vytlačené. V prípade Vášho záujmu Vám vzorky môžu byť zaslané na výber.

K dispozícii a na výber máte rôzne texty na svadobné oznámenia.

wedding-invitation-3590984_640

Celkové zhotovenie je dĺžke približne 5-7 pracovných dní, na požiadanie Vám samozrejme oznámenia vyhotovia expresne.

Určite si z ponuky netradičných, luxusných, konzervatívnych a vtipných vyberiete.