Výhody a cena nerezového zábradlia

Pri prvotnom plánovaní a projektovaní objektu alebo priestoru je nevyhnutné myslieť na bezpečnosť a následnú kolaudáciu. Schodisko a prislúchajúce zábradlie je súčasťou legislatívnych požiadaviek, ktoré musia objekty spĺňať a bez ktorých nie je možný súhlas na užívanie.

architecture-3245222_640

Nerezove zabradlia cennik Vám ponúkne korektnú spoluprácu a vypracuje Vám cenovú ponuku na kvalitné nerezové zábradlia podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Nerezový materiál je výnimočný tým, že odoláva vonkajším nepriaznivým vplyvom ako sú aktuálne kyslé dažde alebo prudké výkyvy teplôt, vysoké horúčavy a tuhé zimy. Takisto je veľmi odolný aj voči mechanickému poškodeniu, rôznym oderom, tlakom a má z tohto dôvodu vysokú odolnosť. Nerez s ušľachtilým spracovaním vo forme zábradlia pôsobí luxusne, elegantne a priestoru dodá výnimočný dizajnový nádych.

Výsledná cena sa odvíja od množstva použitého materiálu, spôsobu prevedenia, uchytenia a voľby výplne. Tie sú rôzne, od jednoduchého zoradenia základných stĺpikov cez lankové výplne alebo sklenené výplne zábradlia. Pri cenovej kalkulácii je dobré vziať do úvahy aj bezpečnostné predpisy, ktoré určujú vzdialenosť medzi stĺpikmi na 8 až maximálne 12 cm pre všeobecné priestory, aj vrátane priestoru pre deti, kde sa uprednostňuje vzdialenosť 8 cm. Cena zahŕňa aj vkusné doplnky, ako napríklad madlá, pre ktoré takisto platia pravidlá bezpečného uchytenia.

Kvalitný nerezový materiál, najmä vo forme nerezovej ocele si vyžaduje vstupnú investíciu, dlhá životnosť Vám ju časom vráti a k tomu Vám ušetrí aj Váš čas a energiu, ktorú by ste vynaložili na realizáciu zábradlia z nekvalitného materiálu.

ulm-cathedral-6286_640

Nevšedný a čistý dizajn ocele v podobe kvalitného nerezového zábradlia Vás určite presvedčí o správnosti Vášho rozhodnutia. Praktická stránka v podobe jednoduchej údržby Vám ušetrí čas a dlhá životnosť Vám ušetrí peniaze.