Ako na problémy v posteli?

So svojím partnerom sme spolu už neuveriteľne dlho. Všetko nám však vždy klapalo. Vždy sme boli akosi prepojení, nikdy sme pred sebou nemuseli nič skrývať, pretože nám to jednoducho šlo, nech sa deje čokoľvek. Rozumeli sme si po každej jednej stránke. Či už to bola psychická stránka, alebo tá fyzická. Nikdy sme nemali žiadne starosti, čo sa týka nášho sexuálneho života. No potom prišiel zlom, kedy sa to jednoducho celé pokazilo. Zo začiatku som si ani neuvedomovala, že spolu takmer vôbec nespíme, pretože toho bolo na nás naozaj veľa a vždy som padla unavená do postele.

milování

Pýtala som sa, čo sa deje.

Až neskôr som si všimla, že so mnou môj muž nechce spávať tak často, až dokonca som si raz uvedomila, že vôbec, aj keď ja som naozaj veľmi chcela. Začala som sa ho pýtať, čo sa deje a prečo sa nechce milovať. Až po dlhej dobe z neho nakoniec vypadlo, že má problém s erekciou. Veľmi dlho sme sa rozprávali a až po hodinách mi povedal, že má veľké starosti v práci, že si nevie dať rady a práve preto ani nejako nemá chuť na sex. Vedela som, že toto budeme musieť riešiť, ak sa chceme vyhnúť nejakým väčším starostiam, ktoré sa potom môžu stať. Radila som sa preto so sexuológom.

akt

Hrozivá návšteva sexuológa

Je jasné, že môj partner už zo zásady odmietal nejakú návštevu sexuológa, hlavne vtedy, keď to malo znamenať, že sa bude musieť baviť s cudzím človekom o našich súkromných veciach. Inak to však jednoducho nešlo a musela som ho na to prehovoriť, aj keď to veľmi odmietal. Nakoniec som však bola šťastná, že sa na to dal. Bol to boj, ale rozprávali sme sa, odporúčil nám aj nejaké tabletky a pomôcky, takže je pravdepodobné, že sa dá všetko zase do poriadku. Len keby sa môj muž tak veľa nestresoval v práci. Myslím si, že vtedy by bolo všetko oveľa lepšie a aj jednoduchšie. To je niečo, čo by som asi mohla skutočne garantovať.