7 jednoduchých tipov, ako si vytvoriť dokonalý instagramový účet


1. Vyberte si tému
Témou Instagramu je to, ako váš Instagram vyzerá celkovo. Môže byť pestrý, minimalistický alebo čierno biely. Je ešte o dosť viac možností, nebojte sa zapojiť fantáziu. Vyberte si k tomu 3 veci, ktoré absolútne milujete. Napríklad: móda, jedlo a príroda. Zdieľajte fotografie o týchto 3 témach. Potom bude váš Instagram pôsobiť zjednotene a príjemne.

instagram

2. Dokonale umiestnite svoje fotografie
Prečo niektoré účty Instagram vyzerajú tak dobre? Vyzerajú tak dobre, pretože ich majitelia vedia, ktoré fotky vyzerajú pekne vedľa seba. Pokiaľ máte Instagramový účet, ktorý prezentuje kávu, nevkladajte všetky fotky s kávou vedľa seba. Musíte dosiahnuť rovnováhu. Keď sa dookola opakuje ten istý druh fotky môže to byť nudné.

3. Farba
Vyberte 2-3 farby, o ktorých viete, že budete vždy používať vo svojich fotografiách. Toto vám pomôže zachovať celistvosť.

4. Vždy orežte fotky rovnakým spôsobom
Kľúčom k tomu, aby ste mali konzistentnú tému na Instagrame, je vždy orezanie fotografií rovnakým spôsobom. Tiež to napomáha harmónii.

5. Prirodzené svetlo je váš najlepší priateľ
Koľkokrát ste počuli tento tip? Pravdepodobne nespočetne veľakrát. Ak nepoužívate prirodzené svetlo, odrazí sa to na vašich fotkách. Je dôležité fotografovať s prirodzeným svetlom. Budete mať kvalitnejšie a krajšie fotografie. Fotografie nasnímané prirodzeným svetlom budú vyzerať skvelo aj pri použití filtrov. Najlepšie prirodzené svetlo pri fotografovaní je ráno alebo na konci popoludnia. Urobte fotografie aj v blízkosti okna.

6. Vysoko kvalitné fotografie vždy vyhrajú
Zdá sa byť hlúpe, že tento tip tu vôbec je. Rozmazaná fotografia sa spozná hneď. Vysokokvalitná fotografia vyzerá ostro a je príjemná. Keď zdieľate fotografiu, uistite sa, že ide o fotografiu s dobrou kvalitou. Vyhnite sa prednej kamere, lebo má nižšiu kvalitu. Používajte radšej zadnú kameru.

foto

7. Zabávajte sa
Toto je najdôležitejší bod. Užívajte si fotografovanie a zdieľanie fotiek. Zapájajte fantáziu a nebojte sa skúšať nové veci. Práve to váš Instagram môže urobiť populárnejším a taktiež môžete prezentovať vaše produkty a je možné, že sa vám zvýši aj dopyt.