Erotická masáž: Odlišné praktiky, odlišné názory a skúsenosti

V súčasnosti sa okrem klasickej masáže môžeme stretnúť s jej viacerými odvetviami, pričom atraktívne pôsobia najmä tie s nádychom erotiky. Je totiž prirodzené, že naše telo a myseľ túžia aj po tomto type uvoľnenia, čo má za následok prospešné účinky vo forme načerpania životnej energie.
Aj napriek tomu ju však ešte veľa ľudí nevyskúšalo na vlastnej koži a tradujú sa o nich pravdivé, ale aj predsudkami skreslené teórie či názory.
Sú tu však aj všeobecnejšie otázky, v ktorých spoločnosť nemá jasno a každý máme na ne iný pohľad. Ukážkou je úvaha, či vlastne absolvovanie tohto typu masáží možno považovať za neveru.Ženské ruky, nechty.jpg
Sú páry, ktoré spoločne navštívia napríklad tantra masáž a majú k nej liberálny postoj, vlastne vnímajú ju ako pozitívne obohatenie a dokonca liečivý proces, ktorý v neposlednom rade pomáha pri ich mileneckom živote.

  • Samozrejme ak iný pár s týmto skúsenosti nemá, alebo ak v tom niekto vidí len lacné ukojenie svojich chúťok, potom to pôsobí ako podvádzanie, rovnako ako keď sa o danej tematike neporozprávajú.

Takisto je potrebné rozlišovať, či ide o návštevu salónu, ktorý sa primárne orientuje na tantrickú masáž a masérky praktizujú rokmi študované umenie spolu s jeho špecifickými technikami, alebo ide o podnik, čo ponúka aj niečo oveľa pikantnejšie služby s jasným náznakom silnej erotiky ako eroticke masaze Privatportal.Ženská silueta, modré pozadie.jpg

  • Pokiaľ je však niekto bez záväzkov a tento atraktívny druh masáži so silnou príchuťou ho láka, samozrejme môže ju využiť a dopriať si príjemný erotický zážitok.

Z hľadiska názorov k danej téme teda musíme pristupovať individuálne. Rovnako si treba uvedomiť, že pojem „erotická masáž“ dokáže častokrát znamenať niečo odlišné v závislosti od toho, aký typ podniku navštívite. Či je jeho prioritou poskytovanie špeciálnych masáží, alebo aj iné ponuky orientujúce sa na atraktívne spoločníčky a pikantnejšiu akciu.