Moderné sklenené posuvné dvere podľa Vášho vkusu

V dnešnom modernom svete kde chcú byť všetci pekní sa veľkej popularite tešia sklenené posuvné dvere. Ľudí očarili práve vďaka svojmu modernému vzhľadu a originálnemu dizajnu, ktorý vyzerá dobre takmer všade. Sklenené posuvné dvere sú skvelou voľbou či už v interiéri alebo aj v exteriéri. Vhodné sú skutočne všade či už k Vám domov ako dvere do altánku, medzi rôznymi miestnosťami kúpeľne či ako dvere do sprchového kúta. Rovnako luxusne tieto dvere vyniknú aj v kancelárskych priestoroch, kde krásne presvietia miestnosti. Špeciálne pre interiér sklenené posuvné dvere pôsobia luxusným dojmom, miestnosti pôsobia priestrannejšie a modernejšie a veľkým plusom je aj prienik svetla do miestnosti, čo mnohí z Vás určite ocenia.

sklenené posuvné dvere

U nás na ve firme máte na výber z množstva sklenených posuvných dverí, rovnako aj sklenené dvere na mieru, pri ktorých Vám v prípade Vášho záujmu vieme vypracovať aj cenovú ponuku na mieru. Či už si zvolíte posuvné sklenené dvere jednokrídlové alebo dvojkrídlové nemusíte mať obavy o bezpečnosť. Na takýto typ dverí sa používa výhradne špeciálne tvrdené alebo kalené bezpečnostné sklo, ktoré môže byť vo viacerých prevedeniach a to v čírom, matnom alebo vo vzorovanom prevedení. Na svoje dvere si môžete dať individuálne vyhotoviť vlastný vzor alebo motív podľa Vášho vkusu napríklad technikou pieskovania, priamou tlačou na sklo alebo nalepením grafickej fólie. Hrúbka sklenených dverí môže mať od 8 mm, cez 10 mm až po 12 mm a je na Vás, ktorú variantu si zvolíte. Udržiavanie tohto skla nie je vôbec náročné, práve naopak, jeho údržba je jednoduchá ľahko sa čistí a znesie akékoľvek čistiace prostriedky.

sklenené dvere

Pokiaľ ide o čistenie a udržiavanie sklenených dverí posuvných nemusíte mať obavy, že sa behom času a vplyvom čistiacich prostriedkov alebo UV žiarenia zničia. Môže za to odolné sklo, ktoré sa rozhodne nezničí. Toto odolné sklo je špeciálne v tom, že vydrží vysoký tlak a aj vysoké teploty a taktiež je odolné aj voči rozbitiu. Ak by sa však nejako podarilo sklo rozbiť roztriešti sa na mnoho malých častí, ktoré nie sú ostré, čím sa znižuje riziko vážnejších poranení. Ak už ste si aj vy vybrali tie svoje neváhajte nás kontaktovať, radi Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky a ochotne poradíme s čím bude treba.