Vytlačte si svoje fotky online

si ize:11pt“>Chcete urobiť radosť sebe alebo svojim najbližším? Darujte sebe alebo svojmu okoliu vytlačené fotografie. Samozrejme dnes má už väčšina fotiek digitálnu podobu, ale to vôbec nevadí! Tlač fotografií online je tu pre vás a umožňuje vám spraviť z obyčajných digitálnych súborov kvalitné fotky vyvolané na papieri alebo plátne!

Prŕidoa, snímka

Je to v skutočnosti jednoduché. Nemusíte hľadať fotoštúdio na nejakej ulici v nejakom konkrétnom meste. Stačí, ak sa cez svoj mobil alebo počítač pripojíte na internet a navštívite webovú stránku takéhoto fotoštúdia, do ktorého nahráte vaše obľúbené snímky, resp. obrázkové súbory, ktoré si chcete nechať vyvolať. Ak ich sem nahráte, spresníte požiadavky a parametre, v akej podobe a v akom formáte si želáte, aby sa vám vyvolané fotografie dostavili.

  • Nemusíte nikam chodiť. Takto vyplnenú objednávku odošlete cez fotoštúdio a následne počkáte pár dní, kým sa fotky dostavia vytlačené na vašu adresu.

O aký formát máte záujem? Dajme tomu, že o klasicky vyvolané fotografie (v HD kvalite). Výhoda takýchto fotiek spočíva v tom, že sa ich dá fyzicky dotknúť, podať z rúk do rúk a dajú sa uložiť do fotoalbumu. Budete mať istotu, že ich omylom z vášho zariadenia nevymažete a budete ich mať vždy pekne po ruke. Navyše ich môžete niekomu darovať.

Fotorámy, obrazy

A čo takto si nechať zhotoviť obraz z vlastnej fotografie? Alebo tzv. fotoobraz. Skúste vybrať nejakú vydarenú snímku, na ktorej ste napríklad na nejakom exotickom mieste alebo v peknej prírode, či naopak snímku, kde sa nachádzate odfotení so svojim najbližšími. S partnerom, rodinou alebo najlepšími kamarátmi. Z takéhoto digitálneho obrázku si následne môžete dať zhotoviť spomenutý obraz, ktorý sa dá potom povesiť na stenu ( čím vám vznikne nielen pamiatka, ale aj pekná dekorácia).

Tlač a vyvolávanie fotiek sa teší obľube aj v dnešnej digitálnej dobe.