Senzuálna masáž je tantrická masáž s veľmi príjemným efektom

Tantrická masáž je v širokej spoločnosti stále relatívne neznáma. Absolvujú ju najmä muži, ponuka a dopyt však rastú. Kto si rád veci overí dopredu a je zvedavý, tak zisťuje, že je z čoho vyberať. Hlavne ak ste ešte témy neznalý, určite vás zaujíma, aký konkrétny druh tantrickej masáže si zvoliť. Každý salón si definuje svoje obsahy masáží a Bratislava tantra ponúka práve jednu, ktorú by ste aj ako absolvent tantrickej masáže mohli skúsiť.

sviečky a kvety

Volá sa senzualna masaz. Je to masáž telo na telo. Niektoré zdroje uvádzajú, že to nie je súčasť tantrickej masáže, no salón Bratislava tantra ju za takú považuje. Zapájajú sa do nej aj elementy klasickej tantry ako je jej typická hudba. Patrí k nej aj masáž lingamu/joni (mužského/ženského pohlavného orgánu) a prostaty, čo je nepochybne jednou z jej najpríjemnejších častí. Spôsobuje vyplavovanie hormónov šťastia, predlžuje vašu sexuálnu výdrž a pomôže vám cítiť sa príjemne vo svojom tele. Výsledkom tohto všetkého môže byť aj vyvrcholenie, dokonca viacnásobné. Napriek tomu netreba zabúdať, že salón neposkytuje sexuálne služby, všetky formy masáží a samotné masérky sú vysoko profesionálne.

vnútro salónu tantry

Celý tento proces má hlboký spirituálny a emocionálny význam. Je úplne bežné, že na klientov pôsobí ako afrodiziakum,teda ako prostriedok, ktorý zvýši ich sexuálnu túžbu. Niekedy dokáže pomôcť aj pri liečení sexuálnej traumy. Tým pádom je to skvelý prostriedok popri terapii. Pred samotnou masážou sa zakazuje požívať alkoholické nápoje a taktiež minimálne jeden deň cvičiť. Dôvodom je aby silnejšie dotyky v oblasti svalov nespôsobovali bolesť. Na výber je masáž trvajúca hodinu, hodinu a pol alebo až dve hodinky plné slasti. Vašu masérku si vyberiete online, takisto ako aj termín. Musí byť minimálne hodinu vopred. Navyše na konci dostanete od masérky Bratislava Tantra malý darček. Budú vás očakávať príjemné dotyky a neopakovateľný zážitok.