Svetlo robí domov domovom

Občas si každá domácnosť zaslúži zmenu. Nemusí to byť hneď nejaké radikálne prerábanie, postačí aj niečo malé. Možno bude jeho umiestnenie trvať len pár hodín, ale podstatné je, aby mal celý váš domov iný nádych. Je predsa otravné a nudné, keď váš domov vyzerá desať rokov úplne rovnako, nemáme pravdu? Počas rokov sa z niektorých moderných vecí môže veľmi rýchlo stať gýč. A nikto predsa nechce, aby jeho domov pôsobil nemoderne, nevkusne a gýčovito. Chceme pravý opak.

led pás

Podstatu každého jedného domova tvorí správne osvetlenie. Možno ste teraz nadvihli obočie a hovoríte si, že je to hlúposť, ale verte, že je to tak.

Ak by sa na niečo pri zariaďovaní alebo prerábaní domu nikdy nemalo zabúdať, tak je to práve osvetlenie, ktoré dokáže urobiť zázraky s každým priestorom. Navyše, nemusíme hádam pripomínať, čo sa robí človeku, ktorý má vo svojom živote málo svetla. Podobne ako rastliny hynú, my máme depresie, pociťujeme smútok a nesmiernu únavu. Ak ste sa teda rozhodli, že osvetlenie je práve to, čo chcete na svojom domove zmeniť, mali by ste si to poriadne rozmyslieť. Máte nejakú konkrétnu predstavu?

Rozmyslite si, čo od osvetlenia očakávate. Akú chcete svietivosť? Po akej farebnosti túžite? Dohodnite sa s ostatnými členmi domácnosti a spoločne vyberte to, čo sa ku vám najviac hodí.

pás

Potom je jasné, že potrebujete led pásy. Aby bolo jasné, potrebuje ich každá domácnosť, ktorej záleží na tom, ako na ľudí pôsobí. Sú moderné, vyzerajú naozaj perfektne a máte s nimi priam neobmedzené mnosžtvo možností. Je len vás a na vašom uvážení, ktoré farby si vyberiete. Ak sa nechcete pohrať s fialovou či modrou, môžete zostať pri tých klasických. No aj tu máte na výber. Biele alebo žlté svetlo? Akú svietivosť by ste chceli? Ak viete odpovedať na všetky tieto otázky, stačí len, keď ich umiestnite a necháte vykonávať svoju prácu.