Chystáte sa absolvovať tantrickú masáž, no neviete čo od nej očakávať? Určite nič nepríjemné

Tantrická masáž nie je úplne obyčajnou masážou. To si pravdepodobne uvedomujete. Ak ste sa rozhodli, že takýto netradičný zážitok vyskúšate na vlastnej koži, no ešte stále cítite vnútornú nervozitu, pretože neviete čo presne čakať, čítajte ďalej.

tantra

Kde začať?

https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ závisia len od vášho vkusu, konkrétnych požiadaviek a možno aj odvahy. Ak ste niečo podobné ešte nikdy nevyskúšali, začnite radšej krok za krokom, teda pomalšie. Vhodná bude klasická masáž, pri ktorej sa síce masér, či masérka nevyhne ani intímnym partiám, no všetko vykonáva iba rukami. Ide o takzvanú jednosmernú masáž, pri ktorej je masér v úlohe akéhosi odovzdávateľa energie.

Pre skúsenejších a odvážnejších

Pre odvážnejších je tu body masáž. V tomto prípade masérka masíruje vaše telo svojim telom a nie len rukami. Body masáž môže prebiehať rôzne, poznáme akúsi základnú verziu a taktiež niečo pre tých, ktorí sa cítia na niečo odvážnejšie. Masáž vtedy zahŕňa aj masírovanie prostaty, respektíve mužského bodu G. DO niečoho takéhoto, by ste však mali ísť až vtedy, keď máte s tantrou ako takou už nejaké skúsenosti a vaše ovládanie je na dosť vysokom stupni.

Niečo extra navyše

V ponuke salónov nájdete aj rôzne extra ponuky. Medzi ne patrí napríklad masáž, pri ktorej vás masérka sprevádza už v sprche. Ďalej sú tu masáže pre páry, alebo také, pri ktorých sa do masírovania zapojíte i vy sami. Ozajstní labužníci môžu namiesto jednej masérky zažiť hneď dve naraz.

nahota

Koľko zaplatíte?

Pri každom druhu masáže, si môžete vybrať aj dĺžku jej trvania. Vo väčšine prípadov je to hodina, hodina a pol, alebo dve hodiny. Od toho sa samozrejme odvíja aj konkrétna cena. Pripravte si minimálne niečo okolo dvesto eur. za extra služby https://mapy.cz/%3Fsource%3Dfirm%26id%3D628911 si budete musieť samozrejme niečo priplatiť. Tu sa môže cena vyšplhať až na takmer štyristo eur.