Najlepší výrobcovia


Taliansko
Doména talianskych automobilov Ferrari, Fiat, Maserati a Lamborghini je najvyššia v oblasti rýchlosti a zrýchlenia. Dominujú najlepšie športové autá na celom svete. Takže, ak chcete doslova žiť život na rýchlom pruhu, potom talianske autá vám dajú adrenalínový spád, ktorý si želáte.Tieto talianske krásy sú na prvom mieste cenových značkách. Sú tiež najľahšie a najkompaktnejšie s minimálnym počtom miest na sedenie. To všetko je potrebné na to, aby vaše preteky Ferrari prebehli rýchlosťou blesku. Bezpečnosť a palivová účinnosť rozhodne nie sú ich najsilnejšími stránkami. Takže ak hľadáte rodinné auto, radšej sa pozrite na vozidlá z iných krajín.

kia auto

Kórea
Od výrobcov automobilov Hyundai, Kia, Daewoo a Renault, kórejské autá uprednostňujú úsporu paliva a úsporu nákladov, ako hlavné predajné miesta. Sú to kvalitné a cenovo dostupné vozidlá, ktoré sú ideálne pre dlhé jazdy vďaka svojim úsporným výkonom. Možno vás prekvapí, že Južná Kórea je piatym najväčším výrobcom automobilov na svete. Je to spôsobené rastúcim miestnym a exportným dopytom. Kórejské autá sú väčšinou priestranné, čo ich robí vhodnými pre rodiny. Zatiaľ, čo nemusia byť vyrobené pre „rýchle a zúrivé“ jazdy, kórejské vozidlá sú spoľahlivo bezpečné. V skutočnosti sa automobily Hyundai a Kia zaradili na prvé miesto v obľúbenosti.

itálie

Švédsko
Domov švédskych automobilov Volvo, je prvý v inteligentnom hodnotení, bezpečnosti a kapacite. Byť prvý v inteligentnom hodnotení znamená, že sú v špičke v oblasti odborných ocenení, bezpečnosti a hodnoty v priebehu času. Nemusia mať rýchlosť, ale môžete si byť istý, že budete, v každom čase v švédskom aute v bezpečí. Majú druhé miesto v celkovej váhe a robia svoje autá nepochybne ohromné.Sú, taktiež neuveriteľne priestranné a zvyčajne majú miesto až pre šesť ľudí.

corveta

Amerika
Chrysler, Ford, General Motors, Jeep a Dodge. Všetko je v Amerike veľké. To platí konkrétne aj v ich autách.USA majú druhú pozíciu v ťažnej kapacite a tretie v koňských silách. Jednoducho povedané, ak chcete byť kráľom cesty, choďte po americkom aute.