Vlastný pracovný kútik


»          Pracujete doma , ale nemáte žiadny priestor ? Vytvorte si svoj pracovni kutik kde môžete pracovať. Premeňte ho na kútik kde sa Vám bude pracovať dobré a bez problémov.
 
»          Pracovni kútik by mal byť tam kde budete mať pokoj. Môže to byť zvlášť vyčlenená izba kde budete mať všetko čo potrebujete , alebo sa zo svojím kútik podelíte z niektorých častí vášho domu napríklad spálňa , obývačka , či kuchyňa alebo ak sa venujete technickým činnostiach môže to byť časť garáže , alebo pivnice .

pracovní kout
 
 
»          Všetko čo potrebujete
 
·         vašim kútiku určite nesmie chýbať pracovný stôl a stolička. Samozrejme k tomu určite patrí aj kancelárska či technická výbava. Aby ste si mali kam uložiť veci ktoré práve nepotrebujete ale neskôr ich využijete , pripadne na uloženie náradia či iných nástrojov  môžete si do svojho kútik zaobstarať aj malú nenápadnú skrinku ktorá by nemala nikomu zavádzať. Problém však môže nastať vtedy ak budete pri práci vo svojom kútiku potrebovať elektrinu. V tomto prípade je dobré ak si zaobstaráte elektrickú predlžovačku ak nemáte v dosahu elektrickú zásuvku. Ak však máte veľký pracovni kútik a máte pocit že je v ňom malo miesta, môžete svoje náradie rozdeliť do viacerých skupín a poukladať ich do príslušných skríň . Ak sa budete jednať skôr o kancelársky činnosť , s veľkým pracovnom priestorom , môžete si tam dať bytove rastlinky ktoré Vám spríjemnia celú miestnosť.

kancelář
 
·         Ak ste aj tak vo svojom kútiku vyrušovať deťmi , dá sa aj tento problém jednoducho vyriešiť. Dajte im úlohu ktorá ich na nejaký čas zabaví a vy môžete ďalej vo svojom pracovnom kútiku pracovať. Ak máte svoj pracovný kútik v spalní či kuchyni musíte sa uspokojiť aj s malým priestorom . Tento priestor by mal byť hlavne na prácu , no nemusíte tráviť všetok čas práve v tomto kútiku ale môžete pracovať kdekoľvek kde sa Vám bude dobre pracovať.