Prečo si muži nevyberajú sebestačné ženy?

Prečo je ešte sama? Nechápu a krútia hlavami staršie tetky na kávičke u susedky. Veď je to také dobré žieňa, všetko si vie vybaviť, opraviť a aj v práci je veľmi úspešná. Už robí aj veľkú šéfku. Takéto diskusie často počúvame z mnohých strán.

nevěsta

Tak prečo sú tieto ženy samé, keď sú také dokonalé?
No veď práve, to je to, prečo sú samé.
Jednoducho muž si pomyslí, že na čo by bol s nimi, keď oni už všetko vedia. Keď si vedia všetko samé opraviť, vybaviť a ešte aj veľa zarábajú. Takú ženu len ťažko prekonajú. Teoreticky a aj prakticky nemajú šancu. Veď tá žena je sebestačná aj sama. Hoci sa cíti osamelo, nedá to najavo, pretože to je taký druh žien, ktoré boli vychovávané alebo ich život vychoval v tom smere, že všetko musia zvládnuť samé.

A ako to teda vyriešiť?
Ak ste sebestačná pani, alebo takú poznáte, dajte jej prečítať tieto riadky. Nikto si nevystačí sám po celý život. Každý potrebujeme niekoho na spoločné zdieľanie záujmov, záľub alebo čohokoľvek iného, čo nás sprevádza po celý život. Preto sa nebojte dať najavo svoju zraniteľnosť, keď budete cítiť, že je to naozaj ten pravý. Hoci aj muži sú ako jedna veľká záhada.

Chlapov to možno zo začiatku upúta, aká ste úžasná, skvelá, ale potom ich prestane baviť vaša dokonalosť, preto sa nebojte spraviť aj vy chybičky. Aj keby ste ju spravila naschvál, neverili by ste akí sú chlapi háklivý na svoje ego. Preto im ho treba z času na čas pohladkať, aby vedeli, že to oni sú tí páni tvorstva a vy sa bez nich nezaobídete.

tradice

Myslím si, že to je práve to, prečo vám zatiaľ stroskotal zatiaľ každý váš vzťah. Muži potrebujú byť tiež cenení a preto, keď za nich všetko urobíte, nemajú jednoducho, čo robiť. Nemáte ich za čo pochváliť a oni necítia, že ich potrebujete. Aj oni chcú byť užitoční, aj keď to možno nedávajú najavo a častokrát ich do mnohých činností musíme tlačiť, ale je to jednoducho tak, že odjakživa boli viac cenení ako my.

Preto im nechajte priestor nech sa prejavia a vy si trošku oddýchnite. Veď už ste toho za celý život spravili dosť, tak dajte priestor aj vášmu nového PÁNOVI DOKONALÉMU.